DIŞ MEKANLAR

Seramik kürecikli yapısıyla hem mükemmel bir ısı yalıtımı hem de su ve ses yalıtımı sağlar. Değişken geçirgenlik özelliği ile duvarın nefes almasına olanak sağlar, küflenme, nemlenmeyi önler. Çatlakları mühürler. Rulo veya tabanca ile kolaylıkla uygulanır. İsteğe göre renklendirilebilir. Rengi zamanla solmaz. A sınıfı yanmazlık özelliğine sahiptir.

Thermo-Shield® Dış Cephe kaplamaları, çatlama, pullanma, soyulma veya solma yapmaz. En parlak renk tonları dahi canlılığını ve parlaklığını çok uzun yıllar devam ettirir: mavi renk mavi, sarı renk sarı, yeşil renk yeşil, kırmızı renk kırmızı olarak kalır, en zorlu iklimde de dahi solup gitmez.THERMO-SHIELD® EXTERIOR – DIŞ CEPHE2Esnek, birleşim/kaynak yeri olmaksızın cepheyi tek parça olarak kaplayan Thermo-Shield® Dış Cephe sistemi her türlü yüzeye sıkıca yapışır, çatlakları doldurur ve yeni çatlak oluşumlarını engeller. %100 su yalıtımı sağlar. Bununla birlikte nefes alır, duvarlarınızda nemlenmeye, yosunlaşmaya, küflenmeye, su birikimine, çürümeye müsaade etmez.

Islak elbiselerinizle sıcak kalıp ısınamayacağınız gibi duvarlarınız ıslak/rutubetli iken de evinizin ısınması mümkün olmaz.

Thermo-Shield® Dış Cephe yalıtım malzemesinin eşsiz yapısı duvarlarınızda yıllarla biriken rutubetin dışarı atılmasını sağlayarak binanızı adeta kışa hazırlar.

Thermo-Shield® Dış Cephe yalıtım kaplamalarını hayalinizdeki her türlü renk tonunda uygulayabilirsiniz. Dilersiniz binanızın mevcut renginde de uygulanabilir.

Rengi solmadığından farklı zamanlarda yapılan uygulamalar arasında ton farkı oluşmaz. Diğer dış cephe boyalarında dolgu malzemesi olarak çeşitli killer, mineraller kullanılır. Organik bazlı bu malzemeler iklim koşullarında hızla deforme olur.

Thermo-Shield® Dış Cephe kaplaması %100 sentetik malzemelerden yapılmıştır ve bileşimindeki temel dolgu maddesi uzay teknolojisinde kullanılan seramik küreciklerdir. Bu üstün teknolojisi sayesinde Thermo-Shield®’in milim kalınlığındaki ince bir tabakası dahi 5-10 cm kalınlıktaki diğer yalıtım malzemelerine eşdeğer yalıtım sağlar ve enerji sarfiyatınızda % 50’ye varan tasarruf sağlar.