İÇ MEKANLAR

Seramik kürecikli yapısıyla ısı ses ve su yalıtımı sağlar, ses yankılanmasını, titreşimi önler. Su bazlıdır, toksik madde içermez. Çevre dostudur. Küflenme ve nemlenmeyi önler. İsteğe göre renklendirilebilir. Rengi zamanla solmaz. Rulo veya tabanca ile kolaylıkla uygulanır. Üstün yanmazlık ve dumansızlık özelliğine sahiptir.

Thermo-Shield® İç Cephe duvar kaplaması saten görünümünde, ışığın etkisiyle ışıldayan, pürüzsüz bir görüntü sağlar. Formülündeki seramik kürecikler sayesinde ışığı mükemmel şekilde yansıtarak en karanlık oda ve koridorlara dahi bir ferahlık getirir. THERMO-SHIELD® INTERIOR – İÇ CEPHE 1Laboratuvar testleri beyaz Thermo-Shield® İç Cephe kaplamasının, normal bir beyaz boyaya göre %37 daha az ısı kaybı sağladığını göstermiştir. Thermo-Shield® Çatı ve Dış cephe uygulamaları ile birlikte % 50’ye varan enerji tasarrufu sağlar.

Thermo-Shield® İç Cephe, rutubet, terleme, nem veya küf yapmayan ve nefes alan özelliği ile cephedeki fazla nemi dışarı atarak duvarınızı kışa hazırlar. Toksik madde içermez, kir tutmaz, toz yapmaz, zararlı buhar çıkarmaz.

İç ortamda ısı kaynağında ısınan moleküller, Thermo-Shield®’deki seramik küreciklere çarparak yansır. Bu durum, ortamdaki ortalama radyant ısı ortalamasını arttırarak hissedilen sıcaklığı yükseltir. İç ortamlarda daha az enerji ile daha etkin ısınma sağlar.

Thermo-Shield® İç Cephe aynı zamanda ortamdaki ses kalitesini ve akustiği iyileştirir, yankılanmayı azaltır ve ses yalıtımı sağlar.

Thermo-Shield® İç Cephe kaplaması A Sınıfı yanmazlık özelliğine sahiptir.