TANK / ENDÜSTRİYEL

Yüksek derecede ısı yalıtımı sağlar. Tank, boru ve diğer endüstriel ekipmanların çeperlerine ısı kaybına karşı veya içerdeki ısıyı koruma amaçlı uygulanan üstün performanslı likit seramik yalıtım malzemesidir. A sınıfı yanmazlık özelliğine sahiptir. İsteğe göre renklendirilebilir.

Thermo-Shield® Tank/Endüstriyel sanayi tesisleri ve ekipmanlarının dış yüzey sıcaklıklarını düşürmek, ısı kayıplarını önlemek için geliştirilmiş yüksek yalıtım özelliği olan elastik bir yalıtım kaplamasıdır.

Seramik kürecikli formülü sayesinde ekipmanlarınızın yüzeyinde bir ısı kalkanı gibi vazife görür. THERMO-SHIELD TANK1Toksik madde içermez, çevre dostu bir üründür.

Arzulanan şekilde renklendirilebilir. Mat görünümdedir, ancak arzu edilirse Thermo-Shield® Clear ile kaplanarak parlak bir yüzey görüntüsü elde edilebilir.

Yıkanabilir, kir tutmaz, %20’lik hidroklorik asit ve %25’lik sülfürik asit de dahil olmak üzere 26 ayrı kimyasala karşı dirençlidir. Amerikan Underwriter Laboratories’den A sınıfı Yanmazlık Sertifikası mevcuttur.